Koppartunna

Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KOPPARTUNNA, 18/1900-tal, hänklar, diameter 70 cm, märkt NW, höjd 48, diameter 64 cm

Slitage, fläckar, bucklor, stativ senare tillkommet

620465

2019-03-05