Boréns bordslampor 1 par

Boréns bordslampor 1 par
Boréns bordslampor 1 par
Boréns bordslampor 1 par
Boréns bordslampor 1 par
Boréns bordslampor 1 par
Boréns bordslampor 1 par
Boréns bordslampor 1 par
Boréns bordslampor 1 par
Boréns bordslampor 1 par
Boréns bordslampor 1 par

Klubbat för:

8 400 SEK

3 000 SEK

BORÈNS, borslampor, 1 par, 1960/70-tal, mässing, etikettmärkta, modellnr. 8388, höjd 45 cm (stomme)

Bruksslitage

620475

2019-03-09