Casper Wrede pastell

Casper Wrede pastell
Casper Wrede pastell
Casper Wrede pastell
Casper Wrede pastell
Casper Wrede pastell
Casper Wrede pastell
Casper Wrede pastell
Casper Wrede pastell

Klubbat för:

320 EUR

Schätzwert

300 EUR

Beschreibung

CASPER WREDE (1846-1945) "Utsikt över Torngatan 1", signerad samt daterad 1930, pastell, 46x60 cm

Zustandsbeschreibung

620487

2019-03-16