Klubbat för:
320 EUR
Schätzwert
300 EUR
Beschreibung
CASPER WREDE (1846-1945) "Utsikt över Torngatan 1", signerad samt daterad 1930, pastell, 46x60 cm
Zustandsbeschreibung
620487
2019-03-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner