Pertti Kukkonen bronsskulptur

Pertti Kukkonen bronsskulptur
Pertti Kukkonen bronsskulptur
Pertti Kukkonen bronsskulptur
Pertti Kukkonen bronsskulptur
Pertti Kukkonen bronsskulptur
Pertti Kukkonen bronsskulptur
Pertti Kukkonen bronsskulptur
Pertti Kukkonen bronsskulptur

Klubbat för:

2 200 EUR

Utropspris

2 000 EUR

PERTTI KUKKONEN (1954-), skulptur, "Ex-musa", signerad samt daterad -88, borstad och patinerad brons, höjd 207 cm

620497

2019-04-15