Juriaen Marinus van Beek oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JURIAEN MARINUS VAN BEEK(1879-1965): Stadsbild med bro, signerad J M VEEK, olja på duk, 40x60 cm

Ej examinerad ur ramen

620501

2019-03-05