Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CHIFFONJÉ, 1800-talets första hälft, fanerad i masurbjörk, svärtade lejontassar, 128,5, 116x48 cm, nyckel finns
Skadat lås, fanerskador, dragknoppar saknas,
620507
2019-03-05
Gör en kostnadsfri värdering här