Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARTHUR PERCY (1886-1976): "Normandies kust" , signerad Percy 1966, akvarell/blandteknik på pannå, ca 38x46 cm
Ej examinerad ur ram
620508
2019-03-05
Gör en kostnadsfri värdering här