Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

GRAZYNA KORPAL (född 1945): Komposition, signerad och daterad G Korpal-74, olja på duk, ca 72x59 cm

Ej examinerad ur ramen

620513

2019-03-05