Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPELBORD, 1900-taletsförsta hälft, Louis XVI-stil, fanerat med bl.a. mahogny och valnöt, höjd ca 77, 45x90 cm
Senare filtklädd skiva med mindre hål, bruksslitage
620520
2019-03-05
Gör en kostnadsfri värdering här