Spelbord

Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD, 1900-taletsförsta hälft, Louis XVI-stil, fanerat med bl.a. mahogny och valnöt, höjd ca 77, 45x90 cm

Senare filtklädd skiva med mindre hål, bruksslitage

620520

2019-03-05