Väggur

Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGPENDYL, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, union stjärnsund, skuren dekor, förgylld, höjd ca 84 cm, nyckel och pendel finns

620521

2019-03-05