Skultuna ljusstakar gustaviansk stil

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, Skultuna bruk, 1900-tal, gustaviansk stil, märkta no 72, höjd ca 18,5 cm

Ytslitage och märken

620522

2019-03-05