Gustaf Magnusson oljemålning

Gustaf Magnusson oljemålning
Gustaf Magnusson oljemålning
Gustaf Magnusson oljemålning
Gustaf Magnusson oljemålning
Gustaf Magnusson oljemålning
Gustaf Magnusson oljemålning

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUSTAF MAGNUSSON (1890-1957): Flicka vid vatten signerad och daterad Gust Magnusson 1945, olja på pannå, ca 50x61 cm

Ej examinerad ur ram

620532

2019-03-05