Alf Olsson oljemålning

Alf Olsson oljemålning
Alf Olsson oljemålning
Alf Olsson oljemålning
Alf Olsson oljemålning
Alf Olsson oljemålning
Alf Olsson oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

ALF OLSSON (född 1925): Komposition med svala, signerad och daterad Alf Olsson -74, olja på duk, 49x64 cm

620533

2019-03-09