Acke Åslund blyerts

Acke Åslund blyerts
Acke Åslund blyerts
Acke Åslund blyerts
Acke Åslund blyerts

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ACKE ÅSLUND (1881-1958): Motiv med hästar, signerad och daterad a.å 1942, 40x49 cm

620546

2019-03-09