Gunnar Torhamn akvarell

Gunnar Torhamn akvarell
Gunnar Torhamn akvarell

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR TORHAMN (1894-1965), Beduiner, signerad Torhamn, akvarell, 62x46 cm

Med dedikation

620555

2019-03-09