Enrico Baj färglitografi

Enrico Baj färglitografi
Enrico Baj färglitografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ENRICO BAJ (1924-2003): Figurkomposition, signerad Baj, numrerad 127/250, grafisk blandteknik, bildmått 59x85 cm

620558

2019-03-09