Vas och lockurna Kina 1900-talets början

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS & LOCKURNA, stengods, Kina, 1900-talets början, krackelerad glasyr, polykromt målad dekor av damer och krigare, höjd ca 20 respektive 25 cm

620559

2019-03-09