Esther Kjerner oljemålning

Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ESTHER KJERNER (1873-1952): Stuga på Lovön, signerad E Kjerner Lovön, olja på pannå, 19x24 cm

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

Ulf Hallius samling

620585

2019-03-25