Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
OIDENTIFERAD KONSTNÄR, landskapsmotiv, olja på duk, signerad Sergey 95 samt a tergo på ryska, mått ca 55x50,
Ej examinerad ur ram
620596
2019-03-05