Oidentiferad konstnär

Oidentiferad konstnär
Oidentiferad konstnär
Oidentiferad konstnär
Oidentiferad konstnär
Oidentiferad konstnär
Oidentiferad konstnär

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

OIDENTIFERAD KONSTNÄR, landskapsmotiv, olja på duk, signerad Sergey 95 samt a tergo på ryska, mått ca 55x50,

Ej examinerad ur ram

620596

2019-03-05