Anders Zorn, Omnibus

Anders Zorn, Omnibus
Anders Zorn, Omnibus
Anders Zorn, Omnibus
Anders Zorn, Omnibus
Anders Zorn, Omnibus
Anders Zorn, Omnibus
Anders Zorn, Omnibus
Anders Zorn, Omnibus
Anders Zorn, Omnibus
Anders Zorn, Omnibus

Klubbat för:

28 000 SEK

35 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): Omnibus, etsning, 1892, signerad Zorn., I. 27,5 x 19,7 cm
LITTERATUR: Asplund 72, Hjert & Hjert 183, ZG 72

Gulnader/missfärgningar, fläckar, ej examinerad ur ram

620618

2019-03-05