Klubbat för:
28 000 SEK
35 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): Omnibus, etsning, 1892, signerad Zorn., I. 27,5 x 19,7 cm
LITTERATUR: Asplund 72, Hjert & Hjert 183, ZG 72
Gulnader/missfärgningar, fläckar, ej examinerad ur ram
620618
2019-03-05