Nils Tydén oljemålning

Nils Tydén oljemålning
Nils Tydén oljemålning
Nils Tydén oljemålning
Nils Tydén oljemålning
Nils Tydén oljemålning
Nils Tydén oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NILS TYDÉN (1889-1976): Hamnarbete Skeppsbron 1938, Stockholm, signerad N Tydén, olja på duk, ca 65x54 cm

620630

2019-03-05