Carl Malmsten fåtöljer ett par "Hemmakväll"
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Hemmakväll", fåtöljer ett par, OH Sjögren, 1900-talets andra hälft, klädd i blå ulltextil, ben i betsad bok, 1 st fåtölj brickmärk, sitthöjd ca 83 cm
Fläckar, bruksslitage, ben med märken
620631
2019-03-12