Carl Malmsten fåtöljer ett par "Hemmakväll"

Carl Malmsten fåtöljer ett par

Klubbat för:

3 400 SEK

4 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Hemmakväll", fåtöljer ett par, OH Sjögren, 1900-talets andra hälft, klädd i blå ulltextil, ben i betsad bok, 1 st fåtölj brickmärk, sitthöjd ca 83 cm

Fläckar, bruksslitage, ben med märken

620631

2019-03-12