Ljuskronor
2019-03-11
620637
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 500 SEK |
LJUSKRONOR, 2 st., snarilka, 1900-talets slut, förgylld samt glasad stomme, höjd 66, diameter 64 cm, lösa prismor medföljer