Karlo Janhunen
Klubbat för:
50 EUR
Arviointi
300 EUR
Kuvaus
KARLO JANHUNEN (1968-2004) "Fursten", a tergo signerad samt daterad 1988, a tergo målning, blandteknik på pannå, 116x180 cm
Kuntoraportti
620640
Päivämäärä:
2019-03-05