Karlo Janhunen

Karlo Janhunen
Karlo Janhunen
Karlo Janhunen
Karlo Janhunen
Karlo Janhunen
Karlo Janhunen
Karlo Janhunen
Karlo Janhunen

Klubbat för:

50 EUR

Arviointi

300 EUR

Kuvaus

KARLO JANHUNEN (1968-2004) "Fursten", a tergo signerad samt daterad 1988, a tergo målning, blandteknik på pannå, 116x180 cm

Kuntoraportti

620640

Päivämäärä:

2019-03-05