Fåtöljer Knoll
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KNOLLS MODERNA MÖBLER, fåtöljer, 1 par, 1900-talets första hälft, art deco, armlänssidor med rotting, grön textilklädsel, sitthöjd ca 42 cm
Bruksslitage och märken. Rotting med smärre skador
620654
2019-03-06