Fåtöljer Knoll

Fåtöljer Knoll
Fåtöljer Knoll
Fåtöljer Knoll
Fåtöljer Knoll
Fåtöljer Knoll
Fåtöljer Knoll
Fåtöljer Knoll
Fåtöljer Knoll
Fåtöljer Knoll
Fåtöljer Knoll
Fåtöljer Knoll
Fåtöljer Knoll
Fåtöljer Knoll
Fåtöljer Knoll

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KNOLLS MODERNA MÖBLER, fåtöljer, 1 par, 1900-talets första hälft, art deco, armlänssidor med rotting, grön textilklädsel, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage och märken. Rotting med smärre skador

620654

2019-03-06