Oljemålning 1800-tal

Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MONOGRAMMISTEN, (1800-ta): Insjölandskap med figur, signerad och daterad EL. 1883, olja på duk, ca 51x77 cm

Krackelerad, retuscher

620658

2019-03-11