Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TIDNINGSBORD, 2 st modell Athén, 1900-talets mitt, Tingströms, teak och betsad bok, formgivet av Jean Huber, höjd ca 55, 56 x 38 cm
Repor, slitage, fläckar
620674
2019-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här