Tidningsbord Tingströms modell Athén

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

TIDNINGSBORD, 2 st modell Athén, 1900-talets mitt, Tingströms, teak och betsad bok, formgivet av Jean Huber, höjd ca 55, 56 x 38 cm

Repor, slitage, fläckar

620674

2019-03-12