Golvlampa Öia

Golvlampa Öia
Golvlampa Öia
Golvlampa Öia
Golvlampa Öia
Golvlampa Öia
Golvlampa Öia
Golvlampa Öia
Golvlampa Öia

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, ÖIA, stomme i mässing och läder, undertill etikettmärkt, vridbar skärm höjd ca 95 cm

Smärre buckla, repor

620677

2019-03-05