Nils Forsberg oljemålning

Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NILS FORSBERG d.y., (1870-1961): Stilleben, signerad Nils Forsberg fils, olja på duk, ca 50x72 cm

620679

2019-03-14