Gustav Rudberg oljemålning

Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Soldis, Ibiza, signerad och daterad Rudberg 1969, olja på duk, ca 38x59 cm

620687

2019-03-05