Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHAMPAGNEKYLARE med hänklar, 1900-talets första hälft, nysilver, dekor av ränder höjd 18, diameter 23 inkl. hänklar
Slitage
620693
2019-03-05
Gör en kostnadsfri värdering här