Kylare nysilver
Vollendet
2019-03-05
620693
| Höchstes Gebot | 750 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
CHAMPAGNEKYLARE med hänklar, 1900-talets första hälft, nysilver, dekor av ränder höjd 18, diameter 23 inkl. hänklar
Slitage