Einar Forseth oljemålning

Einar Forseth oljemålning
Einar Forseth oljemålning
Einar Forseth oljemålning
Einar Forseth oljemålning
Einar Forseth oljemålning
Einar Forseth oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

2 000 SEK

EINAR FORSETH (1892-1982): Motiv från Drottningholm, signerad E Forseth, olja på duk, ca 92x67 cm

620696

2019-03-06