Pall i ek 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PALL, 1900-talets andra hälft, ekfanér, blå textilklädsel, höjd ca 40, 66x39 cm

Slitage

620701

2019-03-12