Bokhylla hurts teak

Bokhylla hurts teak
Bokhylla hurts teak
Bokhylla hurts teak
Bokhylla hurts teak
Bokhylla hurts teak
Bokhylla hurts teak
Bokhylla hurts teak
Bokhylla hurts teak
Bokhylla hurts teak
Bokhylla hurts teak

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA, HURTS, 1960-tal, Skaraborgs Möbelindustrier, fanérade i teak, med skåpsdel, nyckelbussningar i mässing, hyllan med skyltmärkning, höjd ca 180, 80x40 resp 73, 54x40 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Brukslitage, smärre ytskador

620731

2019-03-11