Bokhylla hurts teak
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKHYLLA, HURTS, 1960-tal, Skaraborgs Möbelindustrier, fanérade i teak, med skåpsdel, nyckelbussningar i mässing, hyllan med skyltmärkning, höjd ca 180, 80x40 resp 73, 54x40 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Brukslitage, smärre ytskador
620731
2019-03-11