Klubbat för:
1 500 SEK
1 800 SEK
WIWEN NILSSON, serveringsspade, silver, Lund, 1958, längd ca 18 cm, totalvikt ca 39 g
Bruksslitage, mindre repor, ställvis anlöpning
620747
2019-03-08