Wiwen Nilsson serveringsspade

Wiwen Nilsson serveringsspade
Wiwen Nilsson serveringsspade
Wiwen Nilsson serveringsspade
Wiwen Nilsson serveringsspade
Wiwen Nilsson serveringsspade
Wiwen Nilsson serveringsspade
Wiwen Nilsson serveringsspade
Wiwen Nilsson serveringsspade

Klubbat för:

1 500 SEK

1 800 SEK

WIWEN NILSSON, serveringsspade, silver, Lund, 1958, längd ca 18 cm, totalvikt ca 39 g

Bruksslitage, mindre repor, ställvis anlöpning

620747

2019-03-08