Étienne Beöthy

Étienne Beöthy
Étienne Beöthy
Étienne Beöthy
Étienne Beöthy

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ÉTIENNE BEÖTHY (1897-1961): Komposition, monogramsignerad EB 31, akvarell, bildmått ca 20x14,5 cm

620767

2019-03-09