Lisa Larson
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LISA LARSON (född 1931), figurin, Gustavsberg, i form av fisk, signerad och daterad Lisa Larson -95 K-studion Gustavsberg, stengods, höjd med sockel ca 30 cm
Ingår i temaauktion Modern keramik & Konstglas
620771
2019-04-14