Carl Stenberg oljemålning Sommar

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIDIERAD KONSTNÄR, Gårdsmotiv, signerad samt daterad Karl Steenberg -1908, akvarell, 52x30 cm

620786

2019-03-06