Ingegerd Torhamn oljemålning
2019-03-25
620790
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
INGEGERD TORHAMN (1898-1994): Komposition F12, monogramsignerad it, olja på pannå, 50x60 cm
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Ulf Hallius samling