Oscar Lycke oljemålning

Oscar Lycke oljemålning
Oscar Lycke oljemålning
Oscar Lycke oljemålning
Oscar Lycke oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OSCAR LYCKE (1877-1927): Fjällandskap, signerad Osc. Lycke, olja på duk, ca 50x72 cm

Ytsmuts, tryckmärke efter spännram

620816

2019-03-06