Kista, Kina, 1900ta

Kista, Kina, 1900ta
Kista, Kina, 1900ta
Kista, Kina, 1900ta
Kista, Kina, 1900ta
Kista, Kina, 1900ta
Kista, Kina, 1900ta
Kista, Kina, 1900ta
Kista, Kina, 1900ta
Kista, Kina, 1900ta
Kista, Kina, 1900ta
Kista, Kina, 1900ta
Kista, Kina, 1900ta
Kista, Kina, 1900ta
Kista, Kina, 1900ta
Kista, Kina, 1900ta
Kista, Kina, 1900ta

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KISTA, Kina, 1900-talets första hälft, skuren dekor i relief, beslag i mässing, höjd ca 50, 93x45 cm

Brukssltiage, repor och stötmärken

620824

2019-03-06