Vägglampor i mässing från Atelje Lyktan

Klubbat för:

750 SEK

2 000 SEK

ATELJE LYKTAN, vägglampor, 4 st, Atelje Lyktan, mässing, 1900-talets andra hälft, etikettmärkta, mått ca 13x27 cm

Slitage i form av repor och buklor, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen, en av lamporna har avklippt elsladd

620830

2019-03-06