Vägglampor i mässing från Atelje Lyktan
Klubbat för:
750 SEK
2 000 SEK
ATELJE LYKTAN, vägglampor, 4 st, Atelje Lyktan, mässing, 1900-talets andra hälft, etikettmärkta, mått ca 13x27 cm
Slitage i form av repor och buklor, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen, en av lamporna har avklippt elsladd
620830
2019-03-06