Klaffbord England
2019-03-06
620836
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KLAFFBORD, 1800-talets mitt, England, stomme i mahogny med 1 låda i sargen, beslag och fotavslut i mässing, skivan med intarsiabård, höjd ca 70 cm, skivans mått ca 69x47+21+21 cm
Åldersrelaterat slitage, ställvis mindre fanérsprickor