Taklampa art-decostil

Taklampa art-decostil
Taklampa art-decostil
Taklampa art-decostil
Taklampa art-decostil
Taklampa art-decostil
Taklampa art-decostil

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKLAMPA, 1900-talets sista kvartal, art-decostil, 3-armad stomme i gulmetall, vardera arm med sfärisk kupa i vit glasmassa, höjd ca 51 cm

Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

620839

2019-03-06