Klubbat för:
2 000 SEK
2 500 SEK
STOLAR, 6 st., "Della", IKEA, 1900-talets mitt, stomme samt genombruten rygg med spjälor i betsad bok, stoppad sits, sitthöjd ca 46 cm
Smärre slitage
620842
2019-03-06