Stol rokoko
2019-03-06
620845
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOL, rokoko, 1700-tal, betsat lövträ, skuren dekor, sitthöjd ca 43 cm
Renoverad, kompletterad, skador