Skrivskåp rokokostil

Skrivskåp rokokostil
Skrivskåp rokokostil
Skrivskåp rokokostil
Skrivskåp rokokostil
Skrivskåp rokokostil
Skrivskåp rokokostil
Skrivskåp rokokostil
Skrivskåp rokokostil
Skrivskåp rokokostil
Skrivskåp rokokostil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVSKÅP, 1900-tal, rokokostil, räfflade dörrspeglar och lådfronter, bemålat, beslag i mässing, höjd ca 195, 94x50 cm, nyckel finns

Slitage, sprickor, renoverat, fläckar

620846

2019-03-06